התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה – מתי מומלץ?

אף אחד לא מצפה להזדקק לעורך דין משפחה, אבל למרבה הצער, לפעמים החיים מביאים בפנינו סיטואציות שבהם בלתי נמנע להשתמש בשירותיו של אחד. אם אתם מוצאים את עצמכם בעיצומה של סוגיית דיני משפחה,חשוב שיהיה לצדכם איש מקצוע מנוסה כמו שיוכל לעזור להדריך אתכם בתקופה שעלולה להיות קשה מאוד.

דיני משפחה הוא תחום מורכב עם הרבה תתי נושאים מתחומים שונים. כל אחד דורש מומחיות וידע של עורך דין לענייני משפחה לכן התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה הינה חשובה ביותר אם יש לכם בעיה הקשורה לדיני משפחה.

הייעוץ הוא הזדמנות עבורכם לספר את הסיפור שלכם, לשאול שאלות, ללמוד על התהליך המשפטי ולפתח אסטרטגיה לפתרון הבעיות במקרה שלכם. במהלך הייעוץ, עורך הדין יקשיב לעובדות המקרה שלכם וייתן לכם עצות לגבי הדרך הטובה ביותר לגשת לכל נושא.

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

סכסוכים משפחתיים הינם מורכבים הן מהבחינה הירגשית והן מבחינה משפטית,. נקודת המוצא בתחילת התהליך הוא התכנון כיצד יראה היום שאחרי. בניית אסטרטגיה נכונה וליווי מקצועי לאורכו של ההליך יקנו לכם את הביטחון להגיע לשם.
התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה- – המשמעות של התייעצות זו היא עצומה מכיוון שהיא עוזרת ללקוחות לזהות את שורש הבלבול, ולקבוע את ההשלכות הכלכליות הפוטנציאליות שיהיו על חייהם. פעמים רבות פונים למשרדנו לקוחות אשר אינם בטוחים כלל מהו ההליך המשפטי שלו הם זקוקים, ולכן התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה הינה קריטית ומשמעותית ביותר על מנת להבין את כלל האפשרויות העומדות בפניכם.

חשוב מאוד לדעת כי ישנם מקרים רבים בהם חשוב מאוד לפעול עוד לפני שהצד השני יהיה בכלל מודע להליך המשפטי ולכן יש חשיבות רבה להגשה הראשונה של כתב התביעה או הבקשה לבית המשפט (כדוגמת במקרים של קיום צוואה, התנגדות לצו ירושה, התחלה של הליך גירושין וכד').

על כן, להתייעצות עם עורך דין לענייני משפחה טרם התחלת הטיפול המשפטי ישנה חשיבות מכרעת.

מי הוא עורך דין לענייני משפחה?

עורכי דין לענייני משפחה הינם אנשי מקצוע מתחום העיסוק המשפטי אשר התמחו בדיני משפחה. עורכי דין לענייני משפחה מספקים ייצוג משפטי, הכוונה, ליווי וייעוץ במגוון מקרים הקשורים להסדרה וניהול של יחסי הורים, זוגיות ואפוטרופסות.

מה הם תפקידיו של עורך דין משפחה?

גירושין
גירושין היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר לכך שאנשים פונים לעזרת עורך דין משפחה. אם אתה שוקלים להגיש תביעת גירושין או שכבר קיבלתם מסמכי גירושין, חשוב שיהיה לצידכם עורך דין מנוסה שיוכל לעזור לכם לנווט את ההליך המשפטי המורכב לעתים קרובות.

משמורת ילדים וביקור
אם אתם הורה שעובר גירושים, משמורת ילדים וביקורים יכולים להיות שניים מההיבטים הקשים ביותר להתמודדות.  עורך דין לענייני משפחה יכול לעזור לכם לנווט את התהליך ולפעול על מנת להבטיח הסדר משמורת לטובת ילדיכם.

מזונות ילדים
אם אתם הורה שאינו גר עם ילדיכם, ייתכן שתידרשו לשלם מזונות. גובה המזונות תלוי בגורמים רבים, כגון מספר הילדים שיש לכם וההכנסה שלכם. עורך דין משפחה מנוסה יכול לעזור להבטיח שאתם משלמים או מקבלים את הסכום המתאים של מזונות ילדים.

 הסכם ממון

זוגות רבים מחפשים עורך דין לענייני משפחה שיסדיר את הרכוש והיחסים הכספיים שלהם לפני או במהלך נישואיהם. זאת בנוסף לשאר העניינים וההנחיות בנוגע להתנהלות במקרה שיאלצו להתגרש או להיפרד.

ירושות וצוואות
דיני ירושה וצוואה הם תחום עיסוק נוסף של עורכי דין לענייני משפחה. עזבונו של נפטר מועבר ליורשיו. עורך דין לענייני משפחה נדרש לעיתים קרובות להתנגד לצוואה או לפעול כמנהל עיזבון. על עורך הדין להכיר את ההיבטים המשפטיים של התיק, לרבות תחום המשפט המסחרי, דיני המקרקעין (כאשר מדובר בהורשת מקרקעין), ודיני המס. תחום הירושה והצוואות הינו מורכב ועצום ולכן חשוב ביותר שתפנו לעורך דין משפחה עבור התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה בטרם נקיטת כל תהליך.

מחפשים עורך דין דיני משפחה?

 למשרד עו"ד קובי גל – עורך דין לענייני משפחה בקריות ניסיון רב וטיפל בתיקים רבים בתחומי סכסוכי משפחה וגירושין. במקצועיות רבה, ביעילות ובמסירות, עו"ד קובי גל יהיה שם בשבילכם בכל שלב.

מההתחלה ועד הסוף – אנו נמצאים שם עבור כל לקוח!

ייחודו של המשרד טמון בשותפות ההדוקה הבונה אמון עם הלקוח. הדבר מתאפיין בליווי צמוד וליווי מלא בכל שלב בהליך המשפטי.

אנו מבינים שזו תקופה לחוצה עבורכם ועבור יקיריכם, ואנו כאן כדי לספק את התמיכה וההכוונה שאתם צריכים בכל שלב. פנו עוד היום להתייעצות עם עורך דין משפחה ללא התחייבות!

התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה

 לייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות עם עו"ד קובי גל צרו קשר 050-521-3382

אנו כאן בשבילכם,

עו"ד קובי גל