עורך דין משפחה בקריית ביאליק

עורך דין משפחה בקריית ביאליק

בחירת עורך דין משפחה בקריית ביאליק היא אחת ההחלטות החשובות אם הגעתם להחלטה להתגרש מבן הזוג שלכם. בטרם נקיטת הלכים כלשהם, חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום גירושין ומשפחה. מומלץ לקבוע פגישה לייעוץ ראשוני, להציג את כל המידע והמסמכים הרלוונטיים בפני עורך הדין אשר יסביר את דרכי הפעולה והאסטרטגיה המתאימה בהתאם לפסיקה והחקיקה העדכנית בתחום דיני המשפחה. אנו במשרד עו"ד קובי גל קשובים ומנוסים בסיוע ללקוחות לפתור סכסוכים משפחתיים שנוייים במחלוקת, הסדר רכוש זוגי מורכב והחלטות משמורת ילדים טעונות רגשית.

ייצוג מנוסה בדיני משפחה

התמחותו המרכזית של משרדנו הינו דיני משפחה על ענפיו הרבים. הידע המשפטי הרחב, האמינות, והמקצועיות כמו גם תודעת השירות הגבוהה מהווים את סימני ההיכר של עורך דין קובי גל.

ניהול תיקי גירושין: הכולל בין היתר טיפול בנושא חלוקת הרכוש בין בני הזוג, הסכם גירושין , משמורת ילדים, משמורת משותפת, מזונות ילדים, מזונות אישה, הסדרת זמני שהות ולינה עם ההורים(הסדרי ראיה).

צוואות וירושות: עריכת צוואה, טיפול בקבלת צו קיום צוואה וצו ירושה, ייצוג בהליכי התנגדות לצוואה.

הסכמי ממון: עריכת הסכם ממון בהתאמה אישית, מו"מ וגישור על פי צרכיהם של בני הזוג, הסכם ממון לפני נישואין (הסכם טרום נישואין), הסכם ממון לאחר הנישואין, הסכמי זוגיות, הסכם הורות.

גישור: גישור משפחה, גישור זוגי, גישור להסכם גירושין ויחסי ממון.

עורך דין משפחה בקריית ביאליק – עו"ד קובי גל

ייחודו של משרדינו הוא בהענקת שירות מקצועי ללא רבב, וזאת צד יחס אמפתי ואישי ללקוח. אנו מעניקים לכל מקרה המגיע למשרדנו, את מלוא תשומת הלב ודואגים למתן מענה מקצועי יעיל ומקיף ללקוחות. כל תיק  המיוצג במשרדינו נבנה תוך  כדי התאמה אישית ללקוח וכך אנו מגיעים לתוצאה המשפטית הטובה ביותר.

.יש לכם גם בעיה משפטית? מעוניינים להתייעץ? עורך דין משפחה בקריית ביאליק כאן בכדי לעזור. עו"ד גל פועל בנחישות ובמסירות להגנת זכויות הלקוח ולהשגת מטרותיו.

עורך דין הסכמי גירושין

 מחפשים עו"ד לענייני משפחה בקריות? לייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות עם עו"ד קובי גל צרו קשר 050-521-3382

אנו כאן בשבילכם,

עו"ד קובי גל