הצהרת נגישות

הצהרת נגישות גל משרד עורכי דין

משרד גל עורכי דין (ולהלן: "המשרד"), נוקט את מירב המאמצים ומשקיע משאבים רבים על-מנת לספק לכל לקוחותיו שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, בוצעו התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

 

  • הצהרת נגישות מבנים

להלן הסדרי הנגישות הקיימים במשרד הממוקם בשדרות משה גושן 5 קריית מוצקין ("הבניין"). המשרד ממוקם בקומה 2 אליו מובילות מדרגות ללא מעלית או מתקני עזר אחרים ולכן כל המעוניין בשירותי המשרד והוא עונה להגדרת "בעל מוגבלות" רשאי לתאם עם מרכז הנגישות במשרד פגישה אשר מיקומה יקבע בהתאם ללו"ז המתאים ואשר תתקיים במקום מונגש העונה לתקנות הנגישות ולכללי לשכת עורכי הדין ובקרבת המשרד.

  • שירות נגיש

הדרכות עובדים לשירות נגיש – המשרד נוהג לקיים הדרכות לעורכי הדין ולשותפי המשרד להכרת תחום הנגישות, יצירת מודעות והקניית כלים מעשיים למתן שירות נגיש.

אמצעים נוספים ליצירת קשר מלבד מענה טלפוני:

פנייה באמצעות דואר אלקטרוני: kobi.legal@gmail.com

פניה באמצעות הדואר: משה גושן 5 קריית מוצקין

  • נגישות אתר האינטרנט

אתר נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש בו, לצרוך את המידע הקיים בו ולהשתמש בו ביעילות. באתר המשרד בוצעו ההתאמות הנדרשות כך שכל מי שמבקש את שרותי המשרד יוכל לקיים גלישה נוחה, מועילה ונגישה. לנוחיותך, אנו מעדכנים התאמות נגישות גם לאתר המותאם בנייד.

יש לציין כי למרות כל מאמצינו להנגיש את האתר בכללותו ייתכן ויתגלו חלקים באתר שהם טרם נגישים באופן מלא.

המשרד מאמין ופועל למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב.

 

  • מידע על נגישות האתר

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט.

הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.

מסירת מידע בפורמט נגיש – המשרד מאפשר ללקוחותיו קבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של המשרד שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה.

 

  • דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

כל העת אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות אתר המשרד כחלק ממחויבותנו לאפשר לאוכלוסייה ובכללם אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הטוב והנגיש ביותר.

במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא גישות נשמח כי תעדכן אותנו ואנו נעשה כל מאמץ למצוא לכך פתרון מתאים בהקדם האפשרי ובכפוף לאמור בתקנות.

על-מנת שנוכל לטפל בפנייתך במהירות וביעילות, יש לצרף לפנייה את פרטיך המלאים, דרכי יצירת קשר עמך, פרטים מלאים על אודות הבעיה /תקלה לרבות: תיאור התקלה/הבעיה, קישור לעמוד בו גלשת, הפעולה שניסית לבצע, סוג הדפדפן בו גלשת וגרסתו, סוג מערכת ההפעלה, סוג הטכנולוגיה המסייעת ככל ועשית בה שימוש.

 

  • פרטי רכז הנגישות

אנו עושים את מירב המאמצים לשפר את הנגישות. לבירור, הצעות לשיפור או להגשת בקשה לביצוע התאמות נוספות, ניתן לפנות אל רכז הנגישות של המשרד בבקשה מתאימה ואנו נעשה את מירב המאמצים לספק מענה:

 

שם: עו"ד קובי גל

טלפון: 0505213382

דוא”ל: kobi.legal@gmail.com

פרסום הצהרת נגישות

הצהרת נגישות עודכנה ביום 24.8.23